Esmaspäev, 18. märts 2013

***

Remont on üks kuramuse... ja kui selleks läheb mitu nädalat aega, et lõhkuda, tassida välja, veel lõhkuda ja... Ah, et mis see pisikese vannitoa remont siis ka ära ei ole - vann välja ja ... vast nädalajagu tegutsemist. Aga siis oli vaja torusid panna, veel lõhkuda ja tsementeerida, siis juhtmed kiviseina ja... Ja kui kõik valmis, selgub, et miski viltu - pesumasin pressis kogu solkvee duššikabiini vanni... Vot sedasi siis sai nädalakesest pea kaks kuud.
Tolmuimeja kaebab varsti vist julma ekspluateerimise pärast töökaitsesse ja täna õues plaatide lõikumise kohas viimase prahihunniku kõrval luuaga seistes mõtlesin, et kas hakkata koristama või minna hoopis luuaga lendu,ma ikke plaanisin ka köögis tsipake tegutsemist, et mõned plaadikesed ja natuke värvi seina... aga kui mees mainis, et vaja oleks uued kapid..., siis vandusin, et enam ma luuda koristamiseks küll ei kasuta.

Pere meesliikmed koos tegutsemas ja koos vormelisõitu vaatamas.
 

5 kommentaari:

elfriide tramm ütles ...

ih-hih-hiiii :)

mul peaks selle mitmeaastase (ja siiani lõpetamata) ehitamise peale katusel suisa luualennuväli olema :)

aga vähemasti on keegi talveunest virgumas, nagu näha :). ja see on tore.

Milda ütles ...

Remont on igihaljas tegevus, ei saa kunagi otsa ja nn väikeste ruumide (vannituba,WC, köök) remont võtab kordades rohkem aega ja materjali ja raha kui ükski suur tuba.
Meie meespere vaatab samuti telekat, vahe ainult selles, et maaslamav on paksu musta kasukaga.
Teie meespere on aga nii ühtehoidev, et käpakeste asendki on sama:)

MUHEDIK ütles ...

:D Kõige loomingulisem tegevus maailmas ongi remont, kogu aeg on vaja käigult ümber orienteeruda, planeerida, projekteerida, suuril silmil üllatustele otsa vaadata ja muudkui jätkata, jätkata...:D
Ilusat ärkamist jaaa, valgus ja taevas on juba imelised

Eve Piibeleht ütles ...

Mul on peale maja kapitaalremonti siiani permanentne remondiallergia. Nüüd pean ikka end käsile võtma ja minema poest uksetihendeid ostma, sest külmi öid lubab veel mitmeks nädalaks ja igahommikune karastav tunne köögis hakkab ära tüütama.

Tii ütles ...

Nii tore, et siin blogis ka talveuni mööda hakkab saama. Head kevade algust!